Dunlop Nasıl Bir Lastik?

Falken Dunlop Aynı mi?

DUNLOP ve FALKEN markası adı altında 2 marka lastik üreteceklerini vurgulayan Takeda, “Düşük tüketim sağlayan lastikler, kış lastikleri, run-flat lastikleri gibi ürünleri gelişmiş teknolojiyi kullanarak DUNLOP veya FALKEN markası altında geliştirmekte.

Dunlop FM800 nerede üretiliyor?

“Made in Türkiye” kodu ile de üretilen Dunlop,120 yıldır dünya lastik pazarına yön vererek kaliteli ve üstün performanslı lastik üretimine devam ediyor. Dunlop SP Sport FM800 Lastikleri: Islak ve kuru zemin koşulları için geliştirilmiş performans lastiği SP Sport FM800.

Dunlop SP Touring R1 nasıl lastik?

Sürüş izlenimi Bu süre zarfında SP Touring R1 gayet kontrollü ve güvenli sürüş özellikleri gösterdi. Düz gidiş stabilitesi başarılı, bununla beraber sürüş güvenliği de bu tipte yüksek yanaklı bir lastik için tedirginlik verici değil. Gürültü düzeyiyse ortalama, sürüş konforu ise tatminkar. Lastik diş derinliği 7.9 mm.

Dunlop markası kimin?

Dunlop Tyres, Birleşik Krallık merkezli bir otomobil lastiği üreticisidir. Şirket 1889 yılında John Boyd Dunlop tarafından kurulmuş olup günümüzde hisselerinin %75’i Goodyear ve %25’i Sumitomo’ya aittir.

Dunlop markasi kimin?

Pnömatik lastik teknolojisinin öncüsü bir Avrupa’lı marka olan Dunlop, yaklaşık 90 yıl önce kurulan Sumitomo Rubber Grubu tarafından sunulmaktadır. 1888 yılında John Body Dunlop İskoç bir veteriner ilk pratik pnömatik lastiği keşfetti.

Falken kimin malı?

Sumitomo Rubber AKO Lastik Sanayi ve Ticaret A. Ş. olarak Çankırı Tüney Yakınkent OSB’de FALKEN markalı lastik üretimi gerçekleştirilmektedir. Sumitomo Rubber Grup Japonya merkezli bir firmadır ve Türkiye fabrikası yarı yarıya Türk ve Japon ortaklığındadır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: H Yerine T Grubu Lastik Taksam Ne Olur?

Kumho yu kim üretiyor?

Kore merkezli bir şirket olan Kumho, marka prestijini kazanabilmek için yenilikçi ve dinamik bir ekip ile yola çıkmış; müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun lastikleri üreterek kısa sürede ciddi bir aşama kaydetmiştir. Bu sayede, bugün 200’e yakın ülkede Kumho oto lastikleri kullanılır.

Touring lastik ne demek?

LÜKS PERFORMANS TOURING LASTİKLERİ ​​​​​​​ Genel olarak lüks binek arabaları için üretilen bu tür lastikler, performans yol tutuşunu rahat, konforlu bir sürüşle bir araya getirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector