FAQ: Petlas Kışlık Lastik Nasıl?

Petlas kışlık lastik fiyatları ne kadar?

En Popüler Petlas Oto Lastikler

  • Petlas Elegant PT311 175/70 R13 82T TL Yaz Lastiği284,00 TL6 satıcı
  • Petlas Snow Master W651 205/55 R16 91H Kış Lastiği 418,50 TL15 satıcı
  • Petlas Snow Master W601 175/70 R13 82T Kış Lastiği 323,72 TL10 satıcı
  • Petlas Snow Master W651 185/65 R15 88H Kış Lastiği 361,51 TL12 satıcı

Petlas hangi markanın yan ürünü?

Petlas, 1976 yılında Petrokimya Holding bünyesinde motorlu taşıt lastikleri üretmek üzere kurulmuştur. Faaliyetlerini Kırşehir’de bulunan fabrikasında yürütmektedir. 1997 yılında özelleştirme idaresi tarafından Kombassan Holding’e satılmıştır. 2005 yılında Abdulkadir Özcan AŞ tarafından satın alınmıştır.

Snow Master hangi marka?

Petlas Snow Master W651 205/55R16 91H lastiği Kış aylarında kullanıma uygun bir lastik modelidir. Binek araçlara uygundur. Islak zeminde fren mesafesi C, Yakıt Verimliliği E, Dış Ses Seviyesi 71 dB tüm avrupada geçerli lastik etiketine sahiptir. PETLAS lastikleri, 1976 yılında kuruldu.

Snowmaster W651 ne demek?

BİNEK ARAÇ – SNOW MASTER W651. Buzlu Yol, Hiç Bu Kadar Konforlu Olmamıştı! Çevresel ve yanal oluklarıyla hızlı ve etkin kar/su tahliyesi sağlar. Tam silikalı sırt karışımı ile düşük sıcaklıklarda esnekliği koruma ve karlı/buzlu zeminlerde yüksek tutunma kabiliyetine sahiptir.

Starmaxx ve Petlas aynı mı?

Starmaxx | KURUMSAL. Starmaxx Lastikleri Petlas Lastik Fabrikası tarafından üretilmektedir. Starmaxx ürün yelpazesi içinde binek, hafif ticari ve otobüs-kamyon, zirai, iş makinesi, harfiyat/inşaat yol dışı araçları lastikleri bulunmaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Lastik Tarihi Nerede Yazar Michelin?

Michelin kime ait?

Michelin (tam adı Fransızca: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin ) Fransa’nın Auvergne bölgesinde bulunan Clermont-Ferrand şehrinde merkezi bulunan ve asıl olarak araç lastiği üreten bir şirkettir. 28 Mayıs 1888 yılında Édouard ve André Michelin kardeşler tarafından kurulmuştur.

Petlas sahibi Abdülkadir Özcan kimdir?

Abdülkadir Özcan (d. 30 Mayıs 1948, Muğla) Türk tarihçi ve yazar. Zamanla profesörlüğe kadar yükselen Özcan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı Başkanı ve öğretim üyesi olarak çalıştı.

Snow lastik kimin?

Kormoran lastikleri, dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Michelin’e ait bir Avrupa lastik fabrikasında üretilmektedir. Kormoran SNOW Kış Lastikleri: Yönlü sırt deseni sayesinde üstün su ve çamur tahliye yeteneğine sahiptir.

Lassa kış lastiği nasıl yorumlar?

Kuru zemin performansını beğendim. orta sınıf araç lastikleri arasında performans gerçekten çok iyi. türkiye yol şartlarına göre tasarlamışlar. barcelonalı futbolcuları kullanarak yaptıkları reklam da gayet başarılı olmuş. yol tutuşu yüksek derinliği fazla.

UltraGrip 8 ne demek?

Artırılmış yol tutuşu Optimize edilmiş lastik şekli kaygan zeminlerde kontrolü arttırarak kauçuğun yolla daha fazla temas etmesini sağlar. UltraGrip 8, gelecek nesil V şeklindeki sırt tasarım sayesinde lastik aşınsa bile yol tutuş performansını korur.

Lastiklerde M S ne anlama gelir?

“ M +S” kısaltması İngilizcede “çamur ve kar” anlamına gelen “Mud + Snow” ifadesi için kullanılır. M +S lastiği (veya M&S, MS, M /S…) kısaca çamurlu ve karlı zeminlerde sürüşe uygun bir lastiktir. M +S, bütün kış lastiklerinde kullanılır.

Hankook nasıl bir marka?

1942 yılında kurulan Hankook, Güne Kore merkezli otomobil, 4×4/Suv, hafif ticari, otobüs ve kamyon lastiği üreticisidir. Dünyanın en büyük lastik üreticileri arasında yer almayı başaran Hankook, birçok otomobil markasının orjinal ekipmanında yer almaktadır.

You might be interested:  FAQ: Wanlı Lastik Kimin?

Petlas Snow Master nasıl?

kar yağmadı daha ıslak zeminde kullanma fırsatım oldu. kayma kızaklama olmadı. Bu kış lastikleri sayesinde buzlu kaygan yollardan bile rahatlıkla ve zincir kullanmadan geçebiliyorum. Hem çok dayanıklı bir lastik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector