FAQ: Tatko Lastik Yorum?

Tatko lastik ne malı?

Tatko, 1954 yılında kurulan Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde üretilen lastik markasıdır. Zirai, iş makinesi, kamyonet, minibüs ve römork kategorilerinde yüzde 100 yerli üretim yapmaktadır.

Tatko lastik sahibi kim?

Tatko Lastik kurucu ortağı ve CEO’su Vedat Özçelik’e göre, 25 yıllık yolculuk süresince en önemli başarıları, 2010’da kurdukları Türkiye’de tek örnek olan Lastik Park.

Vedat Özçelik nereli?

Movapark’ın ortaklarından Vedat Özçelik doğma büyüme Mardinli. İstanbul’a üniversiteyi bitirdikten sonra taşınmış. Denizi ilk kez 15 yaşındayken Mersin’de görmüş. Suyla ilişkisi Kızıltepe’deki Golarıko deresi sayesinde fena olmasa da, yüzmeyi 30 yaşındayken kızını götürdüğü yüzme okulunda öğrenmiş.

Good Year kime ait?

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden olan The Goodyear Tire & Rubber Company’nin Türkiye ‘deki iştiraki olarak 1 Eylül 1961’de kurulan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.; 2000’e yaklaşan çalışanı ile İstanbul ‘daki merkez ofisi dışında İzmit ve Adapazarı’ndaki iki üretim tesisinde faaliyet göstermektedir.

Alp Yalman kimdir ne iş yapar?

WaterFall, 2000 yılında kurulan Kocaeli Lastik Sanayi A.Ş. (Kolsan) bünyesinde üretilen lastik markasıdır. Lastik, kauçuk bileşimi ve kauçuk parçaları Kocaeli Sanayi Bölgesi’nde üretmektedir. WaterFall Lastikleri ISO 9001: 2008, ISO TS 16949, ISO 14001 ve OHSAS 18001 uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

Good Year lastik nerede üretiliyor?

Goodyear lastik üretim yeri, U.S.A.’dır. Goodyear lastik fiyatları için tıklayın.

Good Year fabrikası nerede?

Ovacık Mahallesi Çuhane Caddesi No:2 Başiskele Kocaeli adresinde yerleşik olan Goodyear İzmit Fabrikası İzmit Körfezinin doğusunda, İzmit’e 6 km uzaklıkta endüstriyel bir sahada yer almaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Lastik Basınç Sensörü?

Good Year hangi holding?

Koç Grubu, Goodyear Lastikleri’ndeki yüzde 15.2 oranındaki hissesinin tamamını, 10.1 milyon dolara The Goodyear Tire and Rubber Company’e devretme kararı aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector