General Lastik Nasıl?

General Lastik nerenin malı?

General Tire ile her yere gidebilirsiniz. Almanya merkezli lider lastik üreticisi Continental grubunun bünyesinde bulunan General Tire, lastik sektöründe 100 yılı aşan tecrübesi ile güvenebileceğiniz ürünler sunar.

General Altimax hangi ülkenin?

Lastik sektöründe 100 yılı aşan tecrübesi ile yer alan Continental grubunun bünyesinde bulunan, Amerika merkezli lider lastik üreticisidir.

Hangi lastik nerede üretiliyor?

Fulda lastik fiyatları için tıklayın. General lastik nerede üretiliyor? General lastik üretim yeri, Rusya’dır.

General lastik üretim tarihi nerede yazar?

Lastik üretim tarihi nerede yazar? Lastiğin üretim tarihi, lastik yanağına işlenen DOT kodu içerisinde belirtilir. Öncelikle lastik profilindeki “DOT” ifadesini bulun.

Petlas hangi ülkeye ait?

Türkiye’nin yerli sermayeli lastik üreticisi olan Petlas, 1976 yılında kuruldu. 2005 yılında Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu (AKO) tarafından satın alındı. Faaliyetlerini Kırşehir’de bulunan fabrikasında yürütmektedir.

Marshall lastik ne malı?

Marshal lastikleri, Kore kökenli Kumho markasının 25 yıllık bir iştirakidir.

Dayton nasıl bir lastik?

Dayton, fren performansı, yol tutuş ve ömür performansında sağladığı başarı ile kalitesini kanıtlamış bir lastik markası olarak başta Avrupa olmak üzere dünya pazarlarında öne çıkıyor. Yapılan testler Dayton lastiklerinin hem kuru hem ıslak zemin performansı ile dengeli bir performans sağladığını kanıtlıyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Goodride Lastik Ne Malı?

Continental yan ürünü hangisi?

Aracınıza güvenmeniz gerekiyorsa, Barum sizin için doğru seçimdir. Barum, Avrupa’nın en modern fabrikalarında, güçlü Continental Grup çatısı altında lastik üretmektedir. Orta Avrupa’nın en başarılı lastik üreticilerinden biri olan Barum, markanın açıkça vaat ettiği özellikleri sunar: İyi lastikler.

Saetta lastik kim üretiyor?

Saetta nasıl bir lastik, hangi ülkenin, hangi markanın yan ürünü ya da kimin, nerede üretiliyor gibi soruları araştırıyorsanız aşağıdaki Saetta lastik hakkındaki genel bilgiler daha açıklayıcı olacaktır. Saetta Lastikleri Bridgestone Türkiye fabrikalarında üretilmektedir.

Çin malı lastikler hangileri?

Bu makalenin amacı Çin ‘de üretilen lastik markaları hakkındaki görüşümüzü aktarmak değil, sitemizde değindiğimiz başlıca Çinli lastik markalarının bir listesini sunmaktır.

  • Aeolus lastikleri.
  • Doublestar lastikleri.
  • Linglong lastikleri.
  • Sailun lastikleri.
  • Triangle lastikleri.
  • Wanli lastikleri.
  • Warrior lastikleri.

Bridgestone üretim tarihi nerede yazar?

Yine lastiğin dış yüzeyinde DOT yazısını bulmanız gerekir. Ancak diğer lastiklerin aksine 4 haneli değil d e 8 haneli bir sayı göreceksiniz. Bu sayının son 4 hanesi sırasıyla üretim haftası ve yılını ifade eder. Aynı şekilde Bridgestone marka lastik üretim tarihini de bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Lastik Üretim tarihi kaç olmalı?

Lastikler satın alınırken JATMA’nın tavsiye ettiği şekilde 10 yıl ömür ve uygun saklama koşulları göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer lastik 2 yıl önce üretilmiş ve doğru şekilde saklanmış ise, doğru kullanım ile 8 yıllık daha ömrü var demektir.

Continental lastik son kullanma tarihi nerede yazar?

Lastiklerinizin yanak işaretlerini incelerken aşağıdaki noktalara dikkat edin: 2000 yılından önce üretilen lastiklerde dört yerine üç haneli bir sayı üretim tarihini gösterir. 1990’lı yollarda Continental, karakter dizesinin sonuna bir üçgen (◄) ekledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector