Goodyear 205/55r16 91v Eagle Sport Lastik Nasıl?

Goodyear 205 55 r16 91v Eagle Sport nasıl?

Yağmurlu havalarda güçlü yol tutuşu sağlıyor, arabayı kullanırken rahat ve huzurlu olmanızı sağlıyor, kaliteli, sessiz, yumuşak, ıslak ve kuru zeminde rahatlıkla kullanabileceğiniz, frenlemede çok iyi olan bir ürün diyebilirim. Arabamızda ki lastikler Goodyear eşim bu markadan başkasını kullanmıyor. Çok memnun.

Eagle Sport lastik nedir?

Goodyear Eagle Sport performans, güvenilirlik ve dayanıklılık dengesi ile bütünleşmiş bir binek yaz lastiğidir. Güçlendirilmiş lastik tasarımı ile tutunma ve kavrama dengesi özenle geliştirilmişken, optimize edilmiş sırt deseni hızlı su tahliyesi ile güvenli sağlar sağlar.

Goodyear Eagle Sport nerede üretiliyor?

Goodyear, Türk mühendisleri tarafından Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve Adapazarı fabrikasında üretilen Eagle Sport ile ultra yüksek performans lastikleri segmentindeki ihtiyaca en hızlı şekilde cevap vermeyi hedefliyor.İki fabrikası ile birlikte Türkiye’yi önemli bir üretim üssü olarak

Sport lastik ne demek?

Spor lastikler ince dişlere sahiptir. Yani baktığınızda yazlık lastiklere benzerler. Asgari sırt ve yumuşak kauçuğa sahip olmalarına karşın yasal olarak kullanılmasında herhangi bir sorun yoktur. Bu özelliği virajlarda dengenizi korumanıza da yardımcı olur.

Greenways lastik nedir?

Greenways: Cebinizi Düşünen Uzun Ömürlü Lastik. Cebİnİzİ Düşünen Uzun Ömürlü Lastİk Lassa Greenways Greenways, Lassa sağlamlığından ödün vermeden, daha uzun yol almanızı sağlar. Siz de uzun ömürlü Greenways ‘i tercih edin, hem tasarruf yapın, hem yola sağlam çıkın. tasarruf sağlıyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Fulda Nasıl Bir Lastik?

Lastiklerde 91 V ne demek?

91: Lastiğin yük endeksini ifade eder. Örnekteki 91 yük endeksi lastiğin maksimum lastik başına 615 kg yüke dayanıklı olduğu anlamına gelir. V: Lastiğin hız endeksini ifade eder. Örnekteki V hız endeksi lastiğin maksimum 240 km/h hıza dayanıklı olduğu anlamına gelir.

Goodyear TZ ne demek?

Eagle Sport TZ Goodyear ‘ın üretmiş olduğu şehir içi kullanım lastiğidir. Goodyear mühendislerinin geliştirmiş olduğu yeni hamur yapısı lastiğin sürüş esnasında yola daha başarılı ve inatçı bir şekilde tutunmasını sağlamaktadır. Eagle Sport Tz aracın virajlarda yola adeta yapışarak sürücüye güven vermesini sağlar.

Lastik desibel kaç olmalı?

Ses seviyesi derecesi Ses seviyesi A, B veya C sınıfı olarak sınıflandırılır. Lastiğin dönüş gürültüsü desibel cinsinden ölçülür ve ölçülen sayı etiketin alt kısmında gösterilir. Düşük ses seviyeli lastikler, 67-71 dB ‘e sahiptir. En yüksek seviye, 72-77 dB ‘lik ses dalgaları oluşturur.

En sessiz lastik hangisi?

Bridgestone Potenza S001 serisinin en önemli özelliklerinden biri 68 desibel ses seviyesi ile en sessiz lastik modelleri arasında ilk sıralarda yer alır.

Good Year lastik kimin?

The Goodyear Tire & Rubber Company, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir lastik üreticisidir. Şirket 29 Ağustos 1898 tarihinde Frank Seiberling tarafından kurulmuş olup adını vulkanize edilmiş kauçuğun mucidi Charles Goodyear ‘dan almaktadır.

Good Year yerli mi?

Goodyear hangi ülkenin? Goodyear lastik üretim yeri, U.S.A.’dır.

Good Year lastik ne malı?

Goodyear Lastikleri Hangi Ülkenin Malı? Goodyear Lastikleri Amerika Birleşik Devletleri markası olmakla beraber tüm dünyada 90 fabrikası bulunan dev bir kuruluştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector