Hızlı Cevap: Lassa Lastik Nasıl?

Lassa lastik fiyatları ne kadar?

En Popüler Lassa Oto Lastikler

  • Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H Kış Lastiği – 2021480,98 TL12 satıcı
  • Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H Kış Lastiği480,98 TL14 satıcı
  • Lassa Greenways 175/65 R14 82H Yaz Lastiği350,00 TL13 satıcı
  • %6 Lassa Snoways 4 185/65 R15 88T Kış Lastiği372,48 TL12 satıcı

Lassa kış lastiği iyi mi?

Kuru zemin performansını beğendim. orta sınıf araç lastikleri arasında performans gerçekten çok iyi. türkiye yol şartlarına göre tasarlamışlar. barcelonalı futbolcuları kullanarak yaptıkları reklam da gayet başarılı olmuş. yol tutuşu yüksek derinliği fazla.

Lassa Driveways nasıl lastik?

Aracın yol gürültüsünün azalttı ve sesssiz,konforlu ve rahat bir yolculuk yaşıyorum bu lastik sayesinde. Oldukça hafif bir lastik. Bu yüzden yakıt tüketimini azaltıyor arabanın. Sevmediğim özelliği lastiğin darbelere karşı yan kısımlarının çok dayanıklı olmaması.Fakat bunun dışında gayet memnunum.

91 V ne demek?

Lastiklerin üzerinde yer alan yük kodları bir lastiğin üretici firmanın belirlediği şartlar altında taşıyabileceği maksimum yükü ifade eder. Örneğin 205/55R16 91V ebatlı bir oto lastikte 91 ifadesi o lastiğin yük endeksidir ve 615 kilograma tekabül eder.

Lastiğin üretim tarihi nerede yazar?

Lastiğin üzerinde oval bir çerçevenin içerisinde 4 haneli bir sayı göreceksiniz. Bunlardan ilk iki hanesi, lastiğin yılın kaçıncı haftasında üretildiğini son iki hanesi ise hangi yıl üretildiğini gösterir.

You might be interested:  FAQ: Lastikte 88h Ne Demek?

Lassa hangi ülkeye ait?

Lastik sektöründeki 42. yılını kutlayan, Türkiye’nin köklü ve lider lastik markası Lassa ‘nın temelleri 1974 yılında atıldı. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı.

Kış lastiği yaz aylarında kullanılır mı?

Islak ve karlı zeminde kullanılan kış lastiklerini çıkartıp kuru zemine ve aniden gelişen yağmurlara da uygun yaz lastiklerini kullanmak gerekiyor. Yazın kış lastiği kullanmak özellikle fren mesafesinin uzamasına neden oluyor. Kış lastiklerini yaz aylarında kullanmaya devam etmekle kâr değil zarar ediyorsunuz.

Lassa Snoways 4 ne demek?

Dünyaca ünlüTürk lastik üreticisi Lassa ‘nın 2018 yılında piyasaya sürdüğü ve Lassa Snoways 3 kış lastiğinin yerini alması beklenen yeni modeli Lassa Snoways 4 kış lastiği, ıslak zeminde kızaklamaya dirençli, uzun ömürlü, yol tutuş kabiliyeti yüksek bir kış lastiğidir.

Lassa Snoways ne demek?

Snoways Era kış lastikleri, ıslak ve soğuk yol koşullarında, özel geliştirilen karışımı ve bu yol koşulları için tasarlanan deseni sayesinde daha iyi frenleme, mükemmel kontrol ve çekiş imkanı vermektedir.

Lassa Multiways nedir?

Dört mevsim lastiği, hafif kış koşulları için yaz lastiklerine kıyasla yeterli kış performansı sunabilecek şekilde tasarlanmış lastiklerdir. Islak ve kuru zeminlerin yanı sıra, karlı zeminlerde de kabul edilebilir bir performans sağlar.

Driveways lastik nedir?

Driveways: Lassa’nın Yeni Performans ve Konfor Lastik Ailesi. YENİ PERFORMANS LASTİĞİ Lider Lassa’nın yeni nesil lastiği Driveways Sport, sağlamlığıyla performansınıza performans katıyor. güvenilir Lassa sağlamlığını konforla birleştiriyor. Genişleyen ebat gamıyla, herkese konforlu ve keyifli bir yolculuk sunuyor.

Lassa Driveways kaç db?

Lassa 205/55 R16 91V Driveways yaz lastiğinin yaydığı ses 71 desibel olarak hesaplanırken yakıt tüketimi ve yol tutuşu olarak B standartlarına sahip.

You might be interested:  Lastik Tamir Seti Nasıl Kullanılır?

T005 mi T001 mi?

Bu lastik 2018 Ocağından itibaren T001 EVO’nun yerini alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector