Hızlı Cevap: Mitas Nasıl Lastik?

Mitas lastik ne malı?

Mitas Lastik Fiyatları Mitas lastik firması Çek cumhuriyetinin Prag kentinde kurulmuş bir şirkettir. 1991 yılında kurulan şirket daha çok otomobil lastikleri dışında kalanların üretimine odaklanıştır. Tarım aletleri, uçaklar, inşaat makineleri ve traktörler için üretim yapmaktadır.

Mitas nedir?

135’ten fazla ülkeye ihracat yapan MİTAŞ Grup 4 ayrı lokasyonda faaliyet gösteren 7 fabrikası ve yıllık toplam 235.000 ton üretim kapasitesi ile enerji iletim hattı direkleri, trafo merkezleri çelik yapıları ve telekomünikasyon direklerinde dünyanın lider üreticilerinden biridir.

Rubena hangi ülkenin?

Rubena lastik Çek Cumhuriyetinde imal edilmekte olup belli kalite standartlarında üretim yapan bir markadır.

Anlas ne malı?

Anlas, kendini güvende hissederek yolun keyfini çıkarmak isteyen sürücüler için 1974 yılından itibaren motosiklet, moped, scooter, ATV lastikleri üretip Avrupa ve dünya pazarındaki 21 farklı ülkede satış yapan, sürücülerinin deneyimlerinden yararlanarak kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır.

Mitaş endüstri ne iş yapar?

Günümüzde MİTAŞ Endüstri; enerji, telekomünikasyon, aydınlatma ve savunma sektörlerinde küresel ölçekte faaliyet göstermektedir. MİTAŞ Yatırım A.Ş., Grup Şirketlerinin ana hissedarıdır. 2. MİTAŞ Enerji ve Madeni İnşaat İşleri Türk A.Ş., dünya çapında projeler sunan bir mühendislik, tedarik ve inşaat (EPC) şirketidir.

Continental yan ürünü hangisi?

Aracınıza güvenmeniz gerekiyorsa, Barum sizin için doğru seçimdir. Barum, Avrupa’nın en modern fabrikalarında, güçlü Continental Grup çatısı altında lastik üretmektedir. Orta Avrupa’nın en başarılı lastik üreticilerinden biri olan Barum, markanın açıkça vaat ettiği özellikleri sunar: İyi lastikler.

You might be interested:  Soru: Waterfall Lastik Ne Malı?

Rubena lastik nedir?

Rubena Phoenix rakiplerine göre hem daha hesaplı hemde çok daha hafif bir yol bisikleti lastiğidir. Rubena da RS ile ifade edilen reflektörlü lastikler gece ışık vurduğunda parlamaktadır. Bu sayede araçlar tarafından fark edilir ve daha güvenli bir sürüş sağlarsınız.

Tournee lastik nedir?

Güvenli ve konforlu bir sürüş için dizayn edilmiş olup özel geliştirilen hamuruyla üstün yol tutuşu ve kısa fren mesafesi sağlar. Hem bias hem de radyal lastiklerde ortak olan özel tasarım deseniyle her türlü yüzeyde kaymayı önler. • Rakiplerine göre öne çıkan en önemli ürün özelliğiyse ıslak zemin performansıdır.

Anlas Winter Grip Plus yazın kullanılır mı?

Silikalı sırt karışımı sayesinde Winter Grip ‘ler aslında dört mevsim kullanılabiliyor. Ömrü belki Capra RD kadar uzun olmayabilir yazın kullanıldığında ama tutuş kabiliyetini sevdim, gayet güzel tutunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector