Hızlı Cevap: Pirelli P7 Nasıl Lastik?

Lastikte P7 ne demek?

CINTURATO P7 ™, orta ve yüksek güçlü otomobiller için yüksek performans ve çevre dostu lastik arayan sürücüler için doğru seçimdir. Yüksek performans ve güvenlik seviyelerini koruyan daha uzun ömürlü lastik. DÜŞÜK GÜRÜLTÜ Gürültünün azaltılması, sürüş konforunun artmasına neden olur.

Cinturato nedir?

Sözlükte cinturato tanımı, içinde bulunduğu halka şeklindeki takviye yapısı için yüksek hızlar için uygun olan araba lastiğidir. Cinturato da kemerli bir lastiktir.

Pirelli kime ait?

Pirelli, 1872 yılında Giovanni Battista Pirelli tarafından Milano’da, plastik üreticisi olarak kurulmuş, uluslararası arenada faaliyet gösteren lastik firmasıdır. Lastik sektöründe Pirelli, ciro anlamında dünyanın 5. en büyük markasıdır.

205 55 16 en iyi lastik hangisi?

Autobild 2016 205 55 R16 lastik ebatıyla yapılan testte dünya markası rakipleri olan Hankook Ventus Prime3 K125, Goodyear Efficient Grip Performance, Dunlop Sport BluResponse, Bridgestone Turanza T001, Continental ContiPremiumContact 5 ve Michelin Primacy 3 lastik markalarını geride bırakarak Pirelli Cinturato P7 Blue

Michelin kime ait?

Michelin (tam adı Fransızca: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin ) Fransa’nın Auvergne bölgesinde bulunan Clermont-Ferrand şehrinde merkezi bulunan ve asıl olarak araç lastiği üreten bir şirkettir. 28 Mayıs 1888 yılında Édouard ve André Michelin kardeşler tarafından kurulmuştur.

Pirelli Türkiye Genel müdür?

Atilla Gidergi, Ocak 2020 tarihi itibarıyla Fabrika Müdürlüğü görevine getirildi. 2002’den bu yana Pirelli Türkiye bünyesinde görev alan Gidergi, yeni pozisyonunda Pirelli ‘nin İzmit’teki “Şampiyonların Fabrikası” olarak bilinen üretim tesislerinde motor sporları lastiklerinin üretiminin yanı Ar-Ge süreçlerinden de

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hangi Lastik Daha Iyi 2017?

Continental hangi ülkeye ait?

Kuruluşundan bu yana, Alman merkezli şirket Continental büyümeye devam etti – ve Ticari Araç Lastikleri iş birimi oluştu. Continental –Caoutchouc & Gutta-Percha-Compagnie’nin kuruluşu. Korbach (Almanya) üretim tesisi, Mitteldeutsche Gummiwarenfabrik Louis Peter AG’nin bir kolu olarak oluşturulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector