Lassa Snoways Nasıl Lastik?

Lassa Snoways 4 ne zaman çıktı?

lassa ‘nın 2018 yılında çıkardığı kış lastiği.

Lassa Snoways nedir?

Snoways Era kış lastikleri, ıslak ve soğuk yol koşullarında, özel geliştirilen karışımı ve bu yol koşulları için tasarlanan deseni sayesinde daha iyi frenleme, mükemmel kontrol ve çekiş imkanı vermektedir.

Lassa Driveways nasıl lastik?

Aracın yol gürültüsünün azalttı ve sesssiz,konforlu ve rahat bir yolculuk yaşıyorum bu lastik sayesinde. Oldukça hafif bir lastik. Bu yüzden yakıt tüketimini azaltıyor arabanın. Sevmediğim özelliği lastiğin darbelere karşı yan kısımlarının çok dayanıklı olmaması.Fakat bunun dışında gayet memnunum.

Lassa lastik hangi ülkenin malı?

TÜRKİYE’NİN LASTİK MARKASI: LASSA Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı.

Lassa Snoways 4 iyi mi?

Kuru zemin performansını beğendim. orta sınıf araç lastikleri arasında performans gerçekten çok iyi. türkiye yol şartlarına göre tasarlamışlar. barcelonalı futbolcuları kullanarak yaptıkları reklam da gayet başarılı olmuş. yol tutuşu yüksek derinliği fazla.

Lassa Snoways 4 Üretim tarihi nerede yazar?

Aracınızın lastiklerine baktığınzda dış kısımda DOT yazısını ve sonrasında yukarıda halka içerisine alınmış 4 haneli rakamı göreceksiniz. Bu rakam sırasıyla üretim haftası ve yılını ifade etmektedir.

En iyi kış lastiği hangisi?

1. 2019 ve 2018 yılı en iyi kış lastiği, yapılan testlerin çoğunda aldıkları birincilikler ile GoodYear UltraGrip Performance+ ve Continental WinterContact TS 860 oluyor.

You might be interested:  FAQ: Falken Lastik Hangi Ülke?

Lassa Snoways 4 m S ne demek?

Türkiye’nin ilk lastik markası Lassa ‘nın kış koşuları için ürettiği performanslı lastik modelidir. Kış koşulları için tasarlanan lastiklerde, karlı ve buzlu zeminlerde lastiklerin patinaj yapmaması, kaymaması ve kızaklama yapmaması için daha geniş yüzey özellikleriyle üretilmiştir.

Driveways lastik nedir?

Driveways: Lassa’nın Yeni Performans ve Konfor Lastik Ailesi. YENİ PERFORMANS LASTİĞİ Lider Lassa’nın yeni nesil lastiği Driveways Sport, sağlamlığıyla performansınıza performans katıyor. güvenilir Lassa sağlamlığını konforla birleştiriyor. Genişleyen ebat gamıyla, herkese konforlu ve keyifli bir yolculuk sunuyor.

Lassa Driveways kaç db?

Lassa 205/55 R16 91V Driveways yaz lastiğinin yaydığı ses 71 desibel olarak hesaplanırken yakıt tüketimi ve yol tutuşu olarak B standartlarına sahip.

Lassa yan ürünü hangisi?

Sabancı Grubu’nun Japon devi Bridgestone ile gerçekleştirdiği ortaklık neticesinde kurulan Brisa’nın markalarındandır. Lassa ‘nın yanı sıra, Bridgestone ve Dayton markaları da Türkiye’de Brisa tarafından yönetilmektedir.

Good Year lastik nerede üretiliyor?

Goodyear lastik üretim yeri, U.S.A.’dır.

Dayton lastik hangi markanın yan ürünü?

1905 yılında, Amerika’da kurulan Dayton markası, yüksek kalite, performans ve fiyat avantajıyla fark yaratan lastikleri araç sahipleriyle buluşturuyor. 1988 yılında Firestone şirketinin satın alınmasından itibaren dünya lastik devi Bridgestone Grubu çatısı altında yolculuğuna devam eden Dayton, 2014 yılından bu yana,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector