Okuyucular soruyor: Anlas Lastik Nasil?

Tournee lastik nedir?

Güvenli ve konforlu bir sürüş için dizayn edilmiş olup özel geliştirilen hamuruyla üstün yol tutuşu ve kısa fren mesafesi sağlar. Hem bias hem de radyal lastiklerde ortak olan özel tasarım deseniyle her türlü yüzeyde kaymayı önler. • Rakiplerine göre öne çıkan en önemli ürün özelliğiyse ıslak zemin performansıdır.

Anlas ne malı?

Anlas, kendini güvende hissederek yolun keyfini çıkarmak isteyen sürücüler için 1974 yılından itibaren motosiklet, moped, scooter, ATV lastikleri üretip Avrupa ve dünya pazarındaki 21 farklı ülkede satış yapan, sürücülerinin deneyimlerinden yararlanarak kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır.

Capra lastik nedir?

Silika ile zenginleştirilmiş lastik hamur teknolojisiyle yalnızca ıslak ve kuru havalarda mükemmel tutuş performansı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda virajlarda yüksek tutuş kabiliyetine sahiptir.

Anlas lastik nerede üretiliyor?

nin üretim tesisleri İzmit’te bulunmaktadır. Firma önce kaplama sırt hamuru, daha sonra ise muhtelif lastikler üretmeye başlamıştır. 1974 yılında kuruluş faaliyetleri başlayan Anlaş Anadolu Lastik A.Ş., motosiklet ve ATV benzeri araçlar için lastik üretmektedir.

Anlas Winter Grip 2 yazın kullanılır mı?

Silikalı sırt karışımı sayesinde Winter Grip ‘ler aslında dört mevsim kullanılabiliyor. Ömrü belki Capra RD kadar uzun olmayabilir yazın kullanıldığında ama tutuş kabiliyetini sevdim, gayet güzel tutunuyor.

Unilli lastik ne malı?

Unilli lastik üretim yeri, Çin’dir. Uniroyal lastik nerede üretiliyor? Uniroyal lastik üretim yeri, Çek Cumhuriyeti’dır. Uniroyal lastik fiyatları için tıklayın.

Capra nedir?

Dağ keçisi ( Capra ), 9 türü içine alan bir cinstir. Evcil keçi ( Capra aegagrus hircus) diğer bir adıyla yaban keçisinin evcilleştirilmiş bir alt türüdür.

You might be interested:  FAQ: Starmaxx Lastik Hangi Firmanın?

Lastikte R serisi ne demek?

175: Lastik taban genişliği (Kullanılan ölçü birimi milimetredir.). R: Lastiğin radial (telli) olduğunu gösterir.

Lassa hangi ülkeye ait?

Lastik sektöründeki 42. yılını kutlayan, Türkiye’nin köklü ve lider lastik markası Lassa ‘nın temelleri 1974 yılında atıldı. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector