Özka Lastik Kimin?

Özka Lastik sahibi kim?

İzmitli başarılı sanayici, Özka Plastik’in sahibi Şerif Kanık, Özka Lastik ‘in Çankırı Çerkeş ilçesinde çok büyük yeni fabrika kuracağını açıkladı.

Mehmet Şerif Kanık kimdir?

1986 yılında babasını kaybeden Şerif Kanık annesi ve 7 kardeşinin geçim sorumluluğunu üstlendi, bu amaçla da İstanbul’a göç etti. İzmit’e yerleştikten sonra; 1983 yılında ticaretten sanayiciliğe geçiş yaptı. Plastik üzerine faaliyet gösteren İlka Plastik AŞ’yi kurdu.

Özka Lastik ne iş yapar?

Bu kapsamda öncelikli olarak 2004 yılında yeni tesisine taşınmış ve son teknoloji makine ve ekipmanlar ile Bahçe/Tarla, Kamyonet – Minibüs, Römork, Traktör Ön, Traktör Arka, İş Makinesi, Biçerdöver, Forklift ve Panzer Lastiği gruplarında üretime başlamıştır.

Özka Lastik hangi sendika?

Lastik -İş Sendikası’nın örgütlü olduğu Öz-Ka Lastik fabrikasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Goodyear traktör lastiği üretiyor mu?

Goodyear Lastikleri traktörlerde kullanılan zirai lastik ürün grubundan çıkma ve 31 Ekim itibariyle zirai lastik üretimini durdurma kararı aldı.

BKT lastik ne malı?

Off-Highway lastik pazarının lider markalarından Balkrishna Industries Limited ( BKT ) merkezi Mumbai – Hindistan’da 1987 yılında kurulmuştur.

Tatko lastik nerenin malı?

Tatko, 1954 yılında kurulan Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde üretilen lastik markasıdır. Zirai, iş makinesi, kamyonet, minibüs ve römork kategorilerinde yüzde 100 yerli üretim yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector