Sık sorulan: All Terrain Lastik Ne Demek?

All Terrain mi Mud Terrain mi?

MTR olan desenler agresif ve daha derin dişlere sahiptirler. All terrain lastikler %50, %50 kullanım alanına sahipken, Mud Terrain lastikler arazilerde %60, asfaltta %40 kullanıma uygundur. Hatta bu oran bazı markaların desenlerinde %85 arazi, %15 asfalt olarak bile üretilmiş olabilir.

At 2 lastik nedir?

GRABBER AT. 2 GRABBER AT2, Amerikan off-road uzmanları tarafından en zorlu şartlarda ve farklı zeminlerde test edilen, yıllar süren geliştirmelerin ürünüdür. Kesilme ve kopmalara karşı geliştirilmiş özel sırt hamuru ile yol dışında üstün performans. Mükemmel kavrama, tutunma ve kendi kendini temizleyen sırt yapısı.

Mud Terrain ne demek?

MT olarak da bilinin Mud Terrain lastikler, adından da anlaşılacağı üzere çamurlu yollar için dizayn edilmiş lastiklerdir. Sadece çamurda değil kaygan tüm zeminlerde yüksek performans ile çalışan MT lastikler, karlı ve buzlu zeminlerde de verimli sonuçlar sağlarlar.

KO2 lastik ne demek?

KO2, keskin ve zorlu güzergahı ile bilinen ünlü Baja Mexicaine yarışı sırasında test edilen CoreGard teknolojisini kullanıyor. Bu çözüm lastiğin özellikle en hassas bölgelerinde (yanaklar ve omuz alanları) delinmelere ve kesiklere karşı ciddi oranda daha iyi bir direnç sağlıyor.

Lastik t ve h ne demek?

İster yaz lastiği olsun ister kış lastiği, yeni bir lastik alırken teknik özelliklerin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Örneğin üzerinde 215/45/R17 94H bilgileri bulunan bir lastikte H harfi hız endeksini ifade ediyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Lastik V H Ne Demek?

Çamur lastiği karda gider mi?

Ancak düşündüğünüz bu fikir doğru değildir. Arazi lastikleri yada bir diğer adıyla çamur lastikleri karda kullanılmaz.

Lastik de at ne demek?

AT Off Road lastiği, all terrain açılımında, adında da anlaşılacağı gibi tüm arazi koşullarında kullanılacak lastik çeşitlerindendir. Hız olarak AT Off Road lastikleri MT Off Road lastiklerine göre daha fazla sürat yapabilme imkanı tanımaktadır.

Goodrich lastik ne malı?

Bfgoodrich lastik üretim yeri, Fransa’dır.

Lastiklerde hız endeksi ne demek?

Hız indeksi, bir lastiğin maksimum hizmet hızıdır. M&S (kış) lastikleri, aracın normal koşullarda kullandığı lastiklerin hız limitinden daha düşük hız limitine sahip olmalıdırlar.

Urban Terrain ne demek?

Özellikle SUV ve crossover tipi şehir araçlar için üstün dayanıklılık sunan BFGoodrich® Urban Terrain T/A®, frenleme performansı ve uzun kilometre ömrüyle hem kış hem yaz koşullarında güvenli sürüş sunuyor. Şehirde sürüş keyfini yaşamak isteyenler için tasarlanan lastikler, 18 farklı ebatta satışa sunuluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector