Sık sorulan: Strial Lastik Nasıl?

Strial lastik kimin?

Sırbistan’da bulunan Michelin fabrikası tarafından üretilmekte olan Strial, Riken ve Strial lastikleri, CE ve EU etiketli ürünlerdir. Bu üç marka, Avrupa’da üretilen en hesaplı ürünler olarak lastik pazarında yer almaktadır.

Michelin lastik kaç yıl kullanılır?

2- On yıl azami süredir Lastikler üretim tarihinden itibaren on yıl boyunca değiştirilmemiş ise, kullanılabilir durumda görünüyor ve sırt aşınma göstergesine kadar aşınmamış olsalar bile, Michelin tedbir olarak yeni lastiklerle değiştirilmesini önermektedir.

Michelin nasıl marka?

Michelin markası, Fransa’nın Clermont-Ferrand şehrinde ortaya çıkmış olan bir markadır. Bu sebepten dolayı Michelin, Fransa’ya ait bulunan bir markayı oluşturmaktadır.

Strial ne mali?

Strial, 1935 yılında kurulan araç lastiği markasıdır. Strial, 2007 yılında Compagnie Generale des Etablissements Michelin SCA bünyesine geçmiştir. Fransa merkezli Michelin, 170’ten fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Ürünlerini 17 ülkede 60’tan fazla üretim tesisinde üretmektedir.

Continental yan ürünü hangisi?

Aracınıza güvenmeniz gerekiyorsa, Barum sizin için doğru seçimdir. Barum, Avrupa’nın en modern fabrikalarında, güçlü Continental Grup çatısı altında lastik üretmektedir. Orta Avrupa’nın en başarılı lastik üreticilerinden biri olan Barum, markanın açıkça vaat ettiği özellikleri sunar: İyi lastikler.

Otomobil lastiğinin ömrü kaç yıldır?

Maksimum 10 yıl Lastiklerin raf ömrü üretim tarihinden itibaren on yıldır. Diyelim ki bir lastik üretim tarihinden itibaren onuncu yılını doldurdu fakat hala kullanılabilir durumda görünüyor ve hatta diş derinliği 1,6 mm’ye kadar aşınmamış durumda.

You might be interested:  Sık sorulan: Lastik Ne Zaman Değişmeli?

Otomobil lastikleri kaç yılda bir değişir?

Pratik bilgiler: Lastik Değişim Zamanı On seneden eski tüm lastikler (yedek lastikler dahil) artık kullanılmamalı ve yeni lastiklerle değiştirilmelidir.

Araba lastiği ne zaman değiştirilir?

Tabii lastik ömrünün kaç kilometre olduğu ise yine yukarıda verilen birçok etmene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Belirlenmiş olan koşullarda binek araçların lastiklerinin kullanılması, herhangi bir darbe almamış olmasıyla 50 bin ila 80 bin kilometre arasında lastik ömründen bahsetmek mümkün.

Saetta lastik hangi markanın yan ürünü?

Saetta Lastikleri Bridgestone Türkiye fabrikalarında üretilmektedir.

Kormoran hangi markanın yan ürünü?

rezulteo tarafından 16.03.2018 tarihinde verilen cevap: Merhaba, Kormoran markası Michelin güvencesiyle üretilen bir markadır.

Michelin yan ürünü lastik hangisi?

Uniroyal: Bu marka 1990’da Michelin tarafından BF Goodrich ile eş zamanlı olarak satın alındı. Ancak not düşmek isteriz: Uniroyal Avrupa içerisinde Continental grubuna ait. Michelin, Uniroyal lastiklerini yalnızca Kuzey Amerika’da satışa yönelik olarak üretiyor.

Michelin Fransız mı?

Michelin (tam adı Fransızca: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin ) Fransa ‘nın Auvergne bölgesinde bulunan Clermont-Ferrand şehrinde merkezi bulunan ve asıl olarak araç lastiği üreten bir şirkettir. 28 Mayıs 1888 yılında Édouard ve André Michelin kardeşler tarafından kurulmuştur.

Michelin lastik kaç yıl garantili?

Garanti süresi, lastiğin fatura tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. Almış olduğunuz her dış ve iç lastik; üretim, malzeme ve işçilik hatalarına karşı üretici firmaların garantisi altındadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector