Soru: Lassa Nasıl Lastik?

Lassa Snoways nasıl bir lastik?

Kuru zemin performansını beğendim. orta sınıf araç lastikleri arasında performans gerçekten çok iyi. türkiye yol şartlarına göre tasarlamışlar. barcelonalı futbolcuları kullanarak yaptıkları reklam da gayet başarılı olmuş. yol tutuşu yüksek derinliği fazla.

Lassa lastik fiyatları ne kadar?

En Popüler Lassa Oto Lastikler

  • Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H Kış Lastiği – 2021480,98 TL12 satıcı
  • Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H Kış Lastiği480,98 TL14 satıcı
  • Lassa Greenways 175/65 R14 82H Yaz Lastiği350,00 TL13 satıcı
  • %6 Lassa Snoways 4 185/65 R15 88T Kış Lastiği372,48 TL12 satıcı

Lassa lastik hangi ülkenin malı?

TÜRKİYE’NİN LASTİK MARKASI: LASSA Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı.

Lassa Driveways ne demek?

Driveways: Lassa ‘nın Yeni Performans ve Konfor Lastik Ailesi. YENİ PERFORMANS LASTİĞİ Lider Lassa ‘nın yeni nesil lastiği Driveways Sport, sağlamlığıyla performansınıza performans katıyor. güvenilir Lassa sağlamlığını konforla birleştiriyor. Genişleyen ebat gamıyla, herkese konforlu ve keyifli bir yolculuk sunuyor.

Lassa Snoways 4 nedir?

Dünyaca ünlüTürk lastik üreticisi Lassa ‘nın 2018 yılında piyasaya sürdüğü ve Lassa Snoways 3 kış lastiğinin yerini alması beklenen yeni modeli Lassa Snoways 4 kış lastiği, ıslak zeminde kızaklamaya dirençli, uzun ömürlü, yol tutuş kabiliyeti yüksek bir kış lastiğidir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kumho Lastik Nerede Üretiliyor?

Lassa Snoways nedir?

Snoways Era kış lastikleri, ıslak ve soğuk yol koşullarında, özel geliştirilen karışımı ve bu yol koşulları için tasarlanan deseni sayesinde daha iyi frenleme, mükemmel kontrol ve çekiş imkanı vermektedir.

91 V ne demek?

Lastiklerin üzerinde yer alan yük kodları bir lastiğin üretici firmanın belirlediği şartlar altında taşıyabileceği maksimum yükü ifade eder. Örneğin 205/55R16 91V ebatlı bir oto lastikte 91 ifadesi o lastiğin yük endeksidir ve 615 kilograma tekabül eder.

Lastikte XL ne anlama gelir?

Aynı ebattaki bir başka lastiğe oranla daha fazla yük taşıyabilirler. Güçlendirilmiş lastiklerin yanağında “RF” harfleri, ekstra yük lastiklerinin ise “ XL ” harfleri bulunur. Güçlendirilmiş ve XL lastikler, standart lastiklere oranla daha yüksek hava basıncı gerektirir.

Lassa yan ürünü hangisi?

Sabancı Grubu’nun Japon devi Bridgestone ile gerçekleştirdiği ortaklık neticesinde kurulan Brisa’nın markalarındandır. Lassa ‘nın yanı sıra, Bridgestone ve Dayton markaları da Türkiye’de Brisa tarafından yönetilmektedir.

Good Year lastik nerede üretiliyor?

Goodyear lastik üretim yeri, U.S.A.’dır.

Dayton lastik hangi markanın yan ürünü?

1905 yılında, Amerika’da kurulan Dayton markası, yüksek kalite, performans ve fiyat avantajıyla fark yaratan lastikleri araç sahipleriyle buluşturuyor. 1988 yılında Firestone şirketinin satın alınmasından itibaren dünya lastik devi Bridgestone Grubu çatısı altında yolculuğuna devam eden Dayton, 2014 yılından bu yana,

Driveways Lassa nasıl?

Gerçekten çok iyi bir yaz lastiği yol tutuş performansı harika ve yaz lastiği olmasına rağmen yağmurlu havalarda da fren mesafesi çok çok iyi Lassa zaten benim fazlasıyla güvendiğim bir markaydı ve performansını gördükten sonra da beni yanıltmadığını gördüm gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sadece alırken en yakın

Greenways ne demek?

Greenways: Cebinizi Düşünen Uzun Ömürlü Lastik. Cebİnİzİ Düşünen Uzun Ömürlü Lastİk Lassa Greenways Greenways, Lassa sağlamlığından ödün vermeden, daha uzun yol almanızı sağlar. Siz de uzun ömürlü Greenways ‘i tercih edin, hem tasarruf yapın, hem yola sağlam çıkın. tasarruf sağlıyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bmw Lastik Ikaz Işığı Nasıl Söner?

Lassa Driveways kaç db?

Lassa 205/55 R16 91V Driveways yaz lastiğinin yaydığı ses 71 desibel olarak hesaplanırken yakıt tüketimi ve yol tutuşu olarak B standartlarına sahip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector