FAQ: Bridgestone Lastik Nasıl?

Bridgestone lastik fiyatları ne kadar?

En Popüler Bridgestone Oto Lastikler

  • Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 91H Kış Lastiği628,00 TL9 satıcı
  • Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V Yaz Lastiği575,00 TL11 satıcı
  • Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R17 96H Kış Lastiği839,81 TL8 satıcı

Bridgestone Turanza iyi mi?

Bridgestone Turanza T005 Yaz Lastiği Test Sonuçları Premium segment araçlara hitap eden Turanza T005, Bridgestone ‘un birçok ödüle layık görülmüş en iyi lastiklerinden biridir. Autobild 2018, 195 65 R15 lastik ebatıyla yapılan testte 51 otomobil lastiği kullanılmış ıslak ve kuru yollarda yol tutuşu test edilmiştir.

Bridgestone Turanza ne demek?

Bridgestone tarafından, orta, üst ve lüks segment otomobil sahiplerinin her türlü hava koşulunda kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan Turanza ER300 özel asimetrik deseni, optimum eğimli kanalları, güçlendirilmiş omuz bloklarının sağladığı kusursuz direksiyon hakimiyetiyle ıslak ve kuru zeminlerde yüksek

91 V ne demek?

Lastiklerin üzerinde yer alan yük kodları bir lastiğin üretici firmanın belirlediği şartlar altında taşıyabileceği maksimum yükü ifade eder. Örneğin 205/55R16 91V ebatlı bir oto lastikte 91 ifadesi o lastiğin yük endeksidir ve 615 kilograma tekabül eder.

Starmaxx lastik hangi markanın yan ürünü?

Starmaxx | KURUMSAL. Starmaxx Lastikleri Petlas Lastik Fabrikası tarafından üretilmektedir. Starmaxx ürün yelpazesi içinde binek, hafif ticari ve otobüs-kamyon, zirai, iş makinesi, harfiyat/inşaat yol dışı araçları lastikleri bulunmaktadır.

You might be interested:  Sık sorulan: Diş Teli Zincir Lastik Ne Işe Yarar?

Laufen lastik hangi markanın yan ürünü?

Laufenn lastik markası, alüminyum jant, akü, fren balatası ve lastik üreten Hankook Tire firmasına ait bir markadır. Laufenn marka lastiklerin üretim yeri, Güney Kore’dir.

4 mevsim lastikleri nasıl?

Dört mevsim lastiği, bir yandan ıslak ve kuru zeminde kabul edilebilir bir performans sağlarken, bir yandan da karda iyi çekiş kabiliyeti sunar. Dört mevsim lastikleri, sıcak havada iyi performans gösterirler ama yaz lastiklerinden daha az yol tutarlar ve direksiyon, fren ve viraj alma yetenekleri daha düşüktür.

Bridgestone 4 mevsim lastik var mı?

Bridgestone dört mevsim lastiklerin yanı sıra kar yağışında ve buzlanmalarda ekstra performans ortaya koyan ve sürücüsüne güven veren kış lastikleri de internet üzerinden oldukça uygun fiyatlarla Lastikal’dan satışa sunulmaktadır.

T005 mi T001 mi?

Bu lastik 2018 Ocağından itibaren T001 EVO’nun yerini alacak.

Bridgestone Turanza üretim tarihi nerede yazar?

Yine lastiğin dış yüzeyinde DOT yazısını bulmanız gerekir. Ancak diğer lastiklerin aksine 4 haneli değil d e 8 haneli bir sayı göreceksiniz. Bu sayının son 4 hanesi sırasıyla üretim haftası ve yılını ifade eder. Aynı şekilde Bridgestone marka lastik üretim tarihini de bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Lastikte T001 ne demek?

Bridgestone Turanza T001; üst segment lüks sedanlar, orta segment modeller ve kompakt araçları kapsayan geniş bir yelpazeye güvenlik ve performans vaad eden ultra yüksek performans yaz lastiğidir.

Bridgestone lastik ömrü kaç km?

Lastik, diş derinliği 1,6 mm’den az ise, mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir. Düzensiz veya anormal aşınmaları engellemek için düzenli olarak (10.000 km ‘de bir) lastiklerin yerini değiştirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector