Soru: Bf Goodrich Nasıl Lastik?

BF Goodrich lastik kimin?

Bunlardan biri de BFGoodrich. Aslına bakılırsa Amerika’nın en büyük üç lastik üreticisinden biri olan ve Benjamin Franklin Goodrich tarafından kurulan marka, hem motorsporları alanındaki faaliyetleri hem de arazi araçları için ürettiği ürünlerle, Türkiye’de fazla tanınmasa da haklı bir üne sahip.

KO2 lastik ne demek?

KO2, keskin ve zorlu güzergahı ile bilinen ünlü Baja Mexicaine yarışı sırasında test edilen CoreGard teknolojisini kullanıyor. Bu çözüm lastiğin özellikle en hassas bölgelerinde (yanaklar ve omuz alanları) delinmelere ve kesiklere karşı ciddi oranda daha iyi bir direnç sağlıyor.

T A lastik ne demek?

AT Off Road lastiği, all terrain açılımında, adında da anlaşılacağı gibi tüm arazi koşullarında kullanılacak lastik çeşitlerindendir. Fakat bir AT Off Road lastiği ile zor şartlarda Off Road yapmanız pek mümkün değildir. Kuru zeminde, yaz aylarında daha çok amatör Off Road yapmak istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Off Road Lastik hava basıncı kaç olmalı?

20 psi’den düşük basınçlar, hızın saatte 25 km veya altına düşürüldüğü ve lastiğin uygun yük taşıma kapasitesi bulunduğu off – road sürüşlerde uygundur.

Urban Terrain ne demek?

Özellikle SUV ve crossover tipi şehir araçlar için üstün dayanıklılık sunan BFGoodrich® Urban Terrain T/A®, frenleme performansı ve uzun kilometre ömrüyle hem kış hem yaz koşullarında güvenli sürüş sunuyor. Şehirde sürüş keyfini yaşamak isteyenler için tasarlanan lastikler, 18 farklı ebatta satışa sunuluyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bridgestone Kışlık Lastik Nasıl?

Lastiklerde hız endeksi ne demek?

Hız indeksi, bir lastiğin maksimum hizmet hızıdır. M&S (kış) lastikleri, aracın normal koşullarda kullandığı lastiklerin hız limitinden daha düşük hız limitine sahip olmalıdırlar.

Sava Lastikleri hangi ülkede üretiliyor?

Sava, Orta Avrupa’nın çok çeşitli binek, SUV, hafif kamyon ve kamyon lastikleri sağlayan en büyük ve en başarılı lastik üreticilerinden biridir. Küçük bir ülkede, Slovenya’da doğan Sava, tüm Avrupa’yı, hatta ötesini kucaklayacak kadar büyümüştür.

Laufen lastik hangi markanın yan ürünü?

Laufenn lastik markası, alüminyum jant, akü, fren balatası ve lastik üreten Hankook Tire firmasına ait bir markadır. Laufenn marka lastiklerin üretim yeri, Güney Kore’dir.

Saetta lastik kim üretiyor?

Saetta nasıl bir lastik, hangi ülkenin, hangi markanın yan ürünü ya da kimin, nerede üretiliyor gibi soruları araştırıyorsanız aşağıdaki Saetta lastik hakkındaki genel bilgiler daha açıklayıcı olacaktır. Saetta Lastikleri Bridgestone Türkiye fabrikalarında üretilmektedir.

AT ve MT lastik ne demek?

MT Off Road lastiği ve AT Off Road lastiği olarak bilinen Off Road lastik türleri, MT Off Road lastikleri adından da anlaşılacağı gibi “mud terrain” zor koşullar için üretilmiş lastik türleridir. Hız olarak AT Off Road lastiklerine nazaran daha az sürat önerilmektedir.

All Terrain mi Mud Terrain mi?

MTR olan desenler agresif ve daha derin dişlere sahiptirler. All terrain lastikler %50, %50 kullanım alanına sahipken, Mud Terrain lastikler arazilerde %60, asfaltta %40 kullanıma uygundur. Hatta bu oran bazı markaların desenlerinde %85 arazi, %15 asfalt olarak bile üretilmiş olabilir.

At 2 lastik nedir?

GRABBER AT. 2 GRABBER AT2, Amerikan off-road uzmanları tarafından en zorlu şartlarda ve farklı zeminlerde test edilen, yıllar süren geliştirmelerin ürünüdür. Kesilme ve kopmalara karşı geliştirilmiş özel sırt hamuru ile yol dışında üstün performans. Mükemmel kavrama, tutunma ve kendi kendini temizleyen sırt yapısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector